KURUMSAL > FAYDA PROJESİ


Yerel Perakende’nin Çehresi Değişiyor!

Her şey, ABD yönetiminin Mortgage Kredileri veren şirketlere el koyması ile başladı. Amerika'da bir fırtına gibi esen ve önce Avrupa'da, ardından da Türkiye'de etkisini gösteren, tüm dünyayı haber kanallarına ve piyasa tahlillerine odaklayan, hatta bir gerilim filmine dönüşen, 1929 yılı buhranından bile ağır kabul edilen Küresel Kriz; geride pek çok batan şirket, işsiz insan ve kırılma noktası yüksek bir ekonomi bıraktı.

Krizin İlacı: Birleşim

Büyük fırtınanın koptuğu tarihten tam iki gün sonra, bu koşulların içinde, 9 Eylül 2008 tarihinde, Fayda A.Ş. kuruldu. Türkiye Ekonomisi 2008 yılının son çeyreğinde % 6,2 küçülürken; Fayda Ortakları krize meydan okuyarak şube sayılarında % 5,3 büyüme yaşadılar ve çoklu ortak yapısına rağmen profesyonel bir ekip ile ekonomiye destek ve yerli üreticiye fırsat sundular.

Kalite Politikası

'Maksimum Fayda'
Fayda A.Ş.'nin kalite politikası, üreticiye, perakendeciye ve tüketiciye her konuda Maksimum Fayda sağlama ilkesine dayanır.

Ortaklarımız

Türkiye'nin %100 Yerli Sermayeli, 70'in üzerinde marketi Fayda çatısı altında birleşti ve 1000'in üzerinde şubesi ile TÜRKİYE'nin hizmetinde!

Fayda Anayasası

Fayda A.Ş., tüm iş akitlerinde, aynı konular için belirli formatlarda ve her ayrı iş ilişkisi için, ayrı ayrı düzenlenen sözleşmeler ile iş güvenliğini teminat altına almaktadır.
  1